Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 10261 osób, w tym 1694 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik dabblaWielopak weekendowy IV
28 156  
15   17  
Dowcipami na forum obrodziło w tym tygodniu w związku z tym u nas tak samo jak u producenta soków Garden - dziś wielopak XXXL w tej samej cenie co zawsze... ;)


Właściciel idzie się przespacerować po swojej fabryce. Zauważa faceta stojącego bezczynnie pod ścianą. Pyta się go zatem ile ten zarabia dziennie. Facet odpowiada, że jakieś 150 złociszy. Właściciel wyjmuje portfel, daje mu ekwiwalent dniówki i każe mu iść i nigdy nie wracać. Chłopak mówi, że nie ma sprawy i znika. Po chwili pojawia się zakłopotany szef transportu i pyta się właściciela:
Super-Express kontynuje temat Renaty Beger!
20 937  
6   26  
Kliknij jeśli niedowidzisz ;)W najnowszym, weekendowym wydaniu Super-Express-u będziemy mogli przeczytać sensacyjny wywiad z koniem, który szczegółowo opisze jak bardzo lubi owies! Z zapowiedzi wynika, że koń na łamach tego dziennika otwarcie zaatakuje Posłankę Beger za to, iż wyciąga tak intymne sprawy z jego życia na światło dzienne.
Jak zapowiada Super-Express już wkrótce wywiad z owsem a może nawet z kurwikami...
Pana Józka na temat kobiet przemyśleń kilka
17 554  
17   24  
Mój sąsiad, pan Józef, ostatnimi czasy za sprawą żony dość często miewa chandrę. Nie dalej jak wczoraj zebrało mu się na głębokie przemyślenia:

"Wiesz jak twardy musi być facet?? Zawsze myślałem, że tak jest, ale dopiero teraz w pełni zdałem sobie z tego sprawę...


 • Jeśli stawiasz kobietę na piedestale i próbujesz ochronić ją przed "wyścigiem szczurów" to jesteś męskim szowinistą.
 • Jeśli nie pracujesz zawodowo i robisz za "gospodynię domową", jesteś maminsynkiem.
 • Jeśli pracujesz zbyt wiele, to znaczy, że nie masz dla niej czasu.
 • Jeśli pracujesz zbyt mało, jesteś nicponiem i obibokiem.
 • Jeśli ona ma nudną i monotonną pracę z niską pensją, to jest wyzysk.
 • Jeśli ty masz nudną i monotonną pracę z niską pensją, powinieneś ruszyć swoją leniwą dupę i znaleźć coś lepszego.
 • Permanentna inwigilacja!
  16 988  
  4   10  
  W internecie na każdym kroku ktoś zbiera i zapisuje informacje o nas. Tylko lamerom wydaje się, że w internecie są anonimowi i nikt nie wie jakie strony i jak często odwiedzali. Tym, którym się wydaje, że nie są już lamerami wydaje się także, iż wystarczy zablokować pliki cookie, to jednak nie wystarczy. By całkowicie zmylić wszystkich, którzy nas cały czas obserwują i uwzględniają w różnych statystykach, trzeba się bardziej wysilić i trzymać poniższych zasad...

  1. Wszystkie serwisy WWW przeglądać w sposób chaotyczny - informacje o kolejności przejść są również dość cenne.

  2. Unikać subskrypcji publicznych list dyskusyjnych oraz usenetu - nigdy nie wiadomo kiedy nam się wymknie informacja na temat tego, że np. dyski Caviar są gorsze od Seagetów, bo głośniej brzęczą. (A podsłuchiwacze z WD natychmiast zbiją fortunę sprzedając dyski w komplecie ze słuchawkami).

  3. Szyfrować wszelkie transmisje poczty i wysyłać listy tylko zaufanym
  osobom.
  Ty nie jesteś głupia! Po prostu nie masz szczęścia w myśleniu.
  Mini słownik randkowicza
  17 579  
  5   7  
  Już niedługo lato, plaża, piwko i nagość... DUŻO nagości. Ale zanim do tego dojdzie – warto już dziś przygotować się od strony teoretycznej jak tę nagość zdobyć (Panowie) lub jak ją obronić (Panie). W tym właśnie celu, Joe Monster publikuje swój mini słownik randkowicza. Życzymy miłej lektury i (nie)owocnej nauki.

  ANTYKONCEPCJA
  unikanie zajścia w ciążę, poprzez: połykanie pigułek, umieszczanie globulek, nakładanie prezerwatyw i umawianie się z paskudnymi facetami.

  BRAK POCIĄGU
  kobiece odczucia wobec mężczyzny, które on zazwyczaj interpretuje jako „Zgrywanie trudnej do zdobycia”.

  INTERESUJĄCA
  termin używany przez mężczyzn w stosunku do kobiet, które pozwalają im gadać non-stop. Obecnie rzadko używany.
  Pamiętnik znaleziony w kącie obory
  16 433  
  3   16  
  Poniższy tekst pochodzi z rękopisu znalezionego w kącie opustoszałej obory gospodarstwa, które zostało zlikwidowane po tym jak hodowane w nim krowy zaczęły, w drodze na pastwisko, z obłędem w oczach tańczyć i śpiewać. ;)

  "(...)Tak naprawdę to nie chciałem tego brać...
  Wychowałem się w biednej, ale porządnej rodzinie, na porządnym choć skąpym pastwisku.

  Matka była ideowo zaangażowana - codziennie honorowo oddawała mleko. Rolnik wyzyskiwacz całą forsę brał dla siebie, a matkę czasem tylko poklepał w tylnią część ciała. Ojca trafiał szlag, gdy na to patrzył, ale dusił to w sobie.

   Ojciec to był kawał byka, harował jak wół. Nie wiem, co za ciołek wymyślił hasło "byczyć się". Gdy patrzył na Zenona Kostropatko, dojącego mamę, miał nienawiść w oczach. Nienawiść, która ginęła w głębi jego brązowych źrenic.

  Wydawało się, że przeżuwa beznamiętnie, ale nie. To duszenie złości nie wyszło mu na dobre. Pewnego razu nie przyszedł z pracy. Na pastwisku mówili, że strzelił sobie w łeb za rogiem i że to była jego woło - wina.
  Krowa mać, nie miałem szczęśliwego dzieciństwa.

  Bajka z wyjątkowego przedszkola
  13 439  
  8   15  
  Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, gdy mama czytała Wam bajeczki na dobranoc, dlaczego w bajkach aż roi się od odczarowywanych księżniczek zaklętych w żaby, a żabiego księcia powracajacego do swojej postaci nie uświadczysz?
  Na Joe Monster po latach odnaleźliście odpowiedź:  Za górami, za lasami żyła sobie piękna, niezależna, pewna siebie księżniczka. Pewnego razu natrafiła na żabę siedzącą na kamieniu i przyglądającą się brzegom nieskazitelnie czystego stawu w pobliżu jej zamku. Żaba wskoczyła księżniczce na kolana i powiedziała:
  - Piękna Pani, byłem przystojnym księciem, aż pewnego razu zła wiedźma rzuciła na mnie urok. Jednakże jeden Twój pocałunek wystarczy abym znów stał się młodym, żwawym księciem, jakim byłem przedtem. Wtedy, moja słodka, weźmiemy ślub i będziemy razem z moją matką gospodarować w tym zamku. Tam będziesz przygotowywać mi posiłki, prać moje ubranie, rodzić mi dzieci, i będziemy żyli długo i szczęśliwie...
  Tego wieczora przygotowując kolację, przyprawiając ją białym winem i sosem śmietanowo-cebulowym, księżniczka chichocząc cichutko pomyślała:
  Naprawdę szybki komputer
  17 160  
  11   15  
  Czy zdarzyło Ci się restartować komputer w ciągu ostatnich 24 godzin? Czy wiesz co znaczy słowo lag? Jeśli tak, to poniższy tekst raczej nie jest dla Ciebie... Lecz jeśli przez przypadek zaobserwowałeś u swojej maszyny, któryś z poniższych objawów, to możesz być dumny – masz NAPRAWDĘ szybki sprzęt.

  1. Grając w „Need for speed” dostajesz mandat listem poleconym.
  2. Odświeżanie na monitorze jest tak szybkie, że musisz robić print screen, żeby cokolwiek przeczytać.
  3. Godzinę filmu oglądasz w 15 minut.
  4. Drukarka wypluwa puste kartki, bo tusz nie nadąża do nich przylgnąć...
  10 rzeczy, które rozumie tylko kobieta
  65 595  
  654   38  
  Przyczyną większości nieporozumień jest niezrozumienie. No ale jak ten biedny mężczyzna ma zrozumieć coś tak absurdalnego, niedorzecznego i nieżyciowego jak na liscie poniżej?
  A kobieta potrafi i jeszcze się obraża jak się jej nie rozumie... ;)


  10. Miny kota

  9. Zapotrzebowanie na ten sam fason butów w innym kolorze

  8. Czemu kiełki to nie “jakieś tam zielsko”.

  7. Wyszczuplające ciuchy.

  6. Jazda samochodem bez próby bicia rekordu czasu przejazdu.
  10 przykazań klawiatury
  15 600  
  5   23  

  Jam jest klawiatura Twoja, która pisanie maili ci umożliwia:

  1. Nie będziesz klawiatur innych używał.
  2. Nie będziesz w klawiaturę walił nadaremno.
  3. Pamiętaj, abyś w weekend dużo maili napisał.
  4. Czcij klawiaturę swoją i kompa swego.
  5. Nie niszcz.
  6. Nie krusz.
  7. Nie zalewaj.
  Chcesz zarobić? Ubezpiecz się w USA!
  14 940  
  9   21  
  Wyłudzanie odszkodowań - to jeden z amerykańskich sportów narodowych.
  Autorzy najgłupszych pozwów sądowych mają szanse na wyróżnienia Stella Awards przyznawane przez internautów. Nazwa nagrody upamiętnia wyczyn 81-letniej Stelli Liebeck, która
  wydusiła od McDonald'sa odszkodowanie w wysokości 2,9 mln dol. po tym, jak sama oblała się kawą.


  A oto niektóre kandydatury zgłoszone w tym roku:

  1. Kathleen Robertson z Austin w Teksasie otrzymała 780 tys. dol. odszkodowania, bo złamała sobie nogę w kostce, gdy potknęła się w sklepie meblowym. Traf chciał, że akurat biegała po całym pomieszczeniu, chcąc złapać własnego niesfornego synka.

  2. 19-letni Carl Truman z Los Angeles otrzymał odszkodowanie w wysokości 74 tys. dol. plus zwrot kosztów leczenia. Powód?
  Adam i Ewa A.D. 2020
  16 982  
  20   12  
  Dokąd zmierza nasz świat? Coraz więcej w nim wyrachowania, chłodnej kalkulacji, ludzie mają coraz mniej czasu na romantyczność, która i tak powoli zaczyna zanikać. Co nas czeka w przyszłości w której byc może związek dwóch osób płci przeciwnej będzie wyglądał tak jak w poniższej korespondencji?

  Najdroższa Ewo ,

  Jest mi niezmiernie miło, że mogę Cię zawiadomić o tym, iż jestem w Tobie zakochany począwszy od wtorku, 17 maja 2020 r.

  Odnośnie naszego spotkania, które ma się odbyć 17 czerwca 2020 r., chciałbym na nim zaprezentować mój plan dalszego rozwoju naszego związku. Myślę, że plan ten powinien zamknąć się w nie więcej niż 3 miesiącach z możliwością dalszego jego przedłużenia o kolejne 3 miesiące, ale takie szczegóły możemy ustalić podczas spotkania.
  Włodka S. podniecały kiedyś konie!
  12 958  
  1   6  
  Niewiele osób wie, ale zanim Włodek S. został znanym komentatorem sportowym, na początku wprawiał się jako sprawozdawca wyścigów konnych na Służewcu. Porzucił to bo, jak sam stwierdził, za bardzo go to podniecało. Sprawdź czy Ciebie też podnieca ten sport, Joe Monster prezentuje dziś oryginalne sprawozdanie z tamtego okresu...

  Witam Państwa na ostatniej już dziś, wieczornej gonitwie. Oto przed nami wyścig o puchar prezesa, ufundowany przez Swarzędzką Fabrykę Łóżek Wibrujących. Z tego co widzę, to uczestnicy są już gotowi. Zanim jednak zacznie się wyścig, rzućmy okiem na to, kto dziś startuje. Zerkam jeszcze na listę... Oto bohaterowie dzisiejszego wyścigu... U Państwa widoczni w dole ekranu:

  1. Namiętna Kobieta – z tego co mi wiadomo jest to piękna klacz, pełna gorącego temperamentu...
  2. Zarośnięty – ogromny ogier z bujną grzywą...
  3. Duże Gacie – wyjątkowo wielka klacz, choć nigdy nie udało jej się dobiec do mety na pierwszym miejscu...
  4. Sumienie – ze względu na ostatnie kontuzje bardzo rzadko bierze udział w tego typu imprezach...

  Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Desperacja
  52 213  
  213   18  
  Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Obrazkowa definicja tego hasła przeznaczona jest głównie dla osób do których dotarły takie wiadomości, że przez kilka godzin po ich usłyszeniu waliły głową w ścianę... ;)

  A dzisiaj...

  Definicja słowa: "desperacja"
  Pamiętnik znaleziony w butelce
  13 808  
  8   16  
  Niepozorna butelka szczelnie zatkana korkiem. Wewnątrz pożółkła kartka zapisana koślawymi literkami, w niektórych miejscach rozmazany atrament... Została wyłowiona na początku roku u wybrzeży Kamczatki. Rosyjscy uczeni nie wątpią w autentycznośc dokumentu.

  Nazwisko: Magellan Ferdynand, z domu Henryk.
  Wiek: XVI.
  Znaki szczególne: potrafię opowiedzieć całą Biblię kodem kreskowym, od tyłu, żonglując jednocześnie trzema niepiśmiennymi Laotańczykami. Poza tym serce mam położone asymetrycznie.
  Tytuł: Pamiętniki (fragmenty) spisane Anny Domini tysiąc pięćset którejśtam.

  PONIEDZIAŁEK
  Dziwne: Ryby pływają ogonami do przodu. Zastanawiam się czy żeglujemy w dobrym kierunku. Czułbym się jak ostatni Portugalczyk, gdyby okazało się, że zamiast dookoła świata, płyniemy w drugą stronę. To tak, jakby będąc katem, zamiast głowy odciął biednemu człowiekowi tułów. Jeszcze dziwniejsze jest to, że ryby tutejsze nie posiadają ogonów. Mają za to 2 głowy - takie bliźniaczki syjońskie - chyba karpie po żydowsku, pyski mają od prawej do lewej. Nie wróżę tym stworzeniom długiego żywota - powiada wszak stare przysłowie - dzieci i ryby psują się od głowy. Oczywiście w przypadku dzieci dotyczy to głowy rodziny. Piękny sen dziś miałem. Śniły mi się nagie kobiety, w tym jedna bez ubrania. Niech mnie Buenos Dias ma w swojej opiece.
  UwOlNiJ mOc SHIFT'a!
  28 593  
  104   19  
  Starzy bywalcy JM będą pewnie zdziwieni, jakie problemy może mieć początkujący użytkownik komputera. Ot, chociażby z niepozornym klawiszem SHIFT. Dlatego bardzo ważne jest, by w razie awaryjnej sytuacji uzyskać fachową i wyczerpującą odpowiedź na dręczący użytkownika problem.

  Pytanie. Co się stanie, jeśli nacisnę oba klawisze SHIFT jednocześnie?

  Odpowiedź. Na Twoim ekranie mogą się pojawiać większe litery. Jednakże nie powinieneś używać tej właściwości, ponieważ litery są też jaśniejsze i mogą być przyczyną wypalania się monitora - tym intensywniej jeśli będziesz pisał wtedy coś nieprzyzwoitego. Zastanów się nad zakupieniem programu chroniącego monitor przed wypalaniem - Protector Burn In - za jedyne 139,95$. Jeśli nie, no cóż, to Twój komputer. Tylko nie mów potem, że Cię nie ostrzegałem.

  * * *

  Pytanie.
  Na klawiszach SHIFT są narysowane strzałki w górę. Czy to oznacza, że prawdziwe klawisze SHIFT znajdują się nad nimi, a klawisze ze strzałkami tylko wskazują ich właściwe położenie?
  Dlaczego w Polsce nie ma terrorystów?
  30 676  
  183   20  
  ...to wbrew pozorom bardzo proste.

  Mianowicie:
  1. Jesteśmy krajem demokratycznym, z tradycjami itp., więc jakakolwiek grupka obcokrajowców, zwłaszcza pochodzenia arabskiego, od razu wpadłaby w oko naszym obrońcom czystości rasy w trój(i więcej) paskowych mundurkach - w efekcie każdy terrorysta boi się naszych dresów bardziej niż oddziałów SWAT.

  2. Kwestia porzucania teczek czy samochodów-pułapek w ogóle nie wchodzi w grę w naszym kraju. Teczka pozostawiona nawet przy kiosku z gazetami po chwili zmienia właściciela, podobnie samochód w pewnych dzielnicach. Co najwyżej udało by się w ten sposób jakąś "dziuplę" wysadzić, a to przecież nie jest działanie terrorystyczne.

  3. Kwestia samolotów - tu też jesteśmy bezpieczni.
  NFZ wprowadza infolinie w szpitalach
  12 710  
  7   10  
  Dzięki NFZ szpitale mają być wyposażone m.in. w nowe komputerowe systemy obsługi pacjentów przez telefon. Są cholernie drogie i potrafią obsłużyć każdego pacjenta według jego indywidualnych potrzeb.
  Joe Monster jako pierwszy dotarł do taśm z nagraniami na tych gigantycznych, nafaszerowanych elektroniką, automatycznych sekretarkach. Oto premiera zawartości takiej taśmy:

  "Dzień dobry, miło nam Cię powitać w naszej szpitalnej infolinii...

  Jeśli masz niezrównoważone odruchy – wciśnij 1 gwałtownie.
  Wywiad ze Svennem Hannavaldem
  12 587  
  4   20  
  Kilka dni temu jedna ze znanych stacji telewizyjnych zaprezentowała nam bardzo bardzo medialny mecz piłkarski, a był to mecz z innej beczki czyli artyści polscy przeciwko skoczkom europejskim. Jednym z reporterów był redaktor Sołtysik. Oto fragment jego wywiadu ze Svenem Hannawaldem.

  - Zapytam się teraz Svena, jakie są jego wrażenia i przemyślenia odnośnie tego wielkiego piłkarskiego spektaklu.
  - Match ok?
  - Yes ok.
  - Przetłumaczę tym z państwa, którzy nie zrozumieli. Sven powiedział mi, że jest zachwycony i zaskoczony kapitalną oprawą meczu, który nazwał wręcz "niezwykłym widowiskiem", a także atmosferą panująca wśród kibiców, którą porównać można jedynie z atmosfera panującą podczas pucharowych zawodów w Zakopanym.
  Kaczyński, Baranina i błąd w jądrze Kernela
  10 768  
  3   5  
  - Ilu braci Kaczyńskich potrzeba do wytapetowania pokoju?
  - Dwóch - jeśli tylko odpowiednio cieńko się ich pokroi...

  * * *

  Baranina nie Windows, nie wiesza się bez powodu.

  * * *

  Przed snem żona mówi do męża:
  - Mam ci coś bardzo nieprzyjemnego do powiedzenia. Ale powiem ci dopiero rano, bo inaczej nie mógłbyś spać przez całą noc...

  Z archiwów JM


  Kącik zabijania czasu
  Login
  Najnowsze pliki z Szaffy
  Krótkie dżołki
  Ty nie jesteś głupia! Po prostu nie masz szczęścia w myśleniu.
  * * *
  Witaj po czterdziestce. Teraz nawet powietrze ma kalorie.
  * * *
  Jestem samotny. Pójdę dziś do Biedronki,bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
  * * *
  Kiedy chodziłem do szkoły, to nie było w niej ochroniarzy. Z wszystkim spokojnie radziła sobie woźna z mokrą szmatą.
  * * *
  Zawsze radzę ludziom żeby uwierzyli w siebie, cokolwiek robią. Niezły ubaw patrzeć jak próbują.
  * * *
  Zakazane strony