Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 8151 osób, w tym 1600 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik Piko86100qWYJŚCIE Z CIENIA 2003 - reasumując
16 112  
1   4  
Festiwal jak co roku był niesamowity, ale niestety zakończył się a nam pozostaje nam wspominać jak to wszystko wyglądało i co się działo.

Zanim przejdziemy do wyników festiwalu... Nowością było to że organizatorzy zakwalifikowali nas czyli Joe Monster.org do sponsorów festwialu. No tak, tak, chociaż żadnej nagrody nie fundowaliśmy, to jednak przygotowanie festiwalowej strony i mocna reklama całego przedsięwzięcia miała miejsce w naszym niecodziennym magazynie i za pomocą jego rąk, nóg, oczu i uszu.


Ten malutki znaczek to znany wam szerzej i bliżej. Wydaje się znajomy nieco, ale dopiero teraz...


...prezentuje się w pełnej krasie. Czyż nie zapierający dech w piersiach widok?


Konkurs kabaretowy wygrali czyli otrzymali główną nagrodę Łowcy.B z Cieszyna,
Autentyki XVII - telefoniczny sex z wesołym organistą i zawziętym lekarzem
25 622  
12   13  

Kolekcja monsterowych autentyków dojrzewa w zastraszającym tempie... następne wydanie będzie już "pełnoletnie". Ale gwarantujemy, że na pewno nie będzie przez to bardziej poważne. Tymczasem kurtyna w górę!!! Przed wami edycja siedemnasta:

Triki wysuwa kandydaturę swojej siostry do sejmowej ławy. Popieramy!!! I od razu ją do jakiejś komisji zrobionej w reality show...

Wracałam właśnie z ojcem i z siostrą z miasta i przypomniało mi się "kofana anana", więc rzuciłam hasło i tata zaczął się śmiać razem ze mną. Widzę, że moja siostra ma głupią minę, więc pytam czy wie, o co chodzi. Ona na to, że nie... No to zaczynam tłumaczyć, najlepiej jak potrafię:
- Czy zdajesz sobie sprawę z istnienia kogoś takiego jak Koffi Annan?
- Nie
- A wiesz co to jest ONZ?
- Wiem...
- Więc oni tam mają takiego Sekretarza Generalnego...
- Tego Kofi Banana??? - przerywa inteligentnie moja 19-letnia siostra.

EvilS prawde mówiąc nas zdziwił. Bo do tej pory wydawało nam się, że aby usłyszeć wilgotny głos w słuchawce opowiadający seksowne bajeczki to raczej my pownnismy dzwonić za 10 PLN+dziesięcina Balcerowicza... ale czasy się zmieniają...

Parę lat temu, pacholęciem będąc, pomagałem ojcu w firmie. Któregoś dnia wszyscy wyszli wcześniej, ja miałem dociągnąć do końca i interes pozamykać.
Parę minut przed 16:00 telefon. Odbieram i pośród trzasków i szumów słyszę damski, miły, ociekający wprost siłą spokoju głos, który mówi:
- Hello. I have sex for you.
Konsternacja. Myślę sobie: przesłyszałem się. I dla zyskania na czasie:
- I can’t hear you. Could you repeat please?
- Ok - mówi z tym samym ciepłem i spokojem pani - I have sex for you.
- Impossible! - wyrywa mi się, a ona na to niewzruszenie.
- Yes, I have sex for you!.
Poddałem się. Rzuciłem krótkie "No, thanks" i odłożyłem słuchawkę. Nie zadzwoniła drugi raz.Następnego dnia w firmie nie byłem. Za to mój ojciec po powrocie popatrzył na mnie dziwnie i zapytał, dlaczego wczoraj odmówiłem odebrania faxu...

Kiedy przyjdą przeszukać dom
27 115  
7   10  
W świetle ostatnich szczytnych i ambitnych akcji naszej policji oraz antyterrorystów przeciwko "groźnym przestępcom" oraz  "zorganizowanej przestępczości" ten krótki tomik  poezji chcielibyśmy zadedykować tym wszystkim, którzy swoim sąsiadom opowiadają od kilku dni, że swój komputer sprzedali dwa lata temu i nie wiedzą co to Internet.

Kiedy przyjdą przeszukać dom,
Ten, w który mieszkasz chłopie,
Kiedy sprawdzą twój CD-ROM,
I na płytach nagrane kopie,
Gdy pod drzwiami staną, i nocą
Nakazem w dłoni w drzwi załomocą -
Wiesz o jaką im chodzi zbrodnię?
Ściągałeś pliki
Przez dwa tygodnie.

Już przed twym domem setki są glin,
Dokąd uciekać? Chyba do Chin.
A wszystko przez to, że owe dane,
Wprost z Ameryki były pobrane
Co czyni z ciebie kogoś gorszego,
Niźli mordercę wielokrotnego...
Wielopak weekendowy XXXII
21 859  
8   11  
Oto pięć rzeczy, które najbardziej lubimy w obchodzeniu Mikołajek: prezenty, prezenty, prezenty, prezenty i ...wolną sobotę!

Pewna kobieta miała romans z sąsiadem przez ścianę - i to dosłownie: pod makatką wywierciła dziurę w ścianie, by zaoszczędzić czas podczas nieobecności męża, kobieta zdejmuje makatkę, puka w ścianę, po chwili w otworze pojawia się interes sąsiada i zaczynają zabawę.
Któregoś dnia mąż wyjechał w delegację, kobieta momentalnie stosuje się do procedury i po chwili w otworze pojawia się wyposzczony członek sąsiada. Zgodnie z procedurą rozpoczynają się harce...
Nagle kobieta słyszy, że ktoś otwiera drzwi - mąż wrócił! Starczyło jej czasu tylko na zejście z interesu faceta i nakrycie się szlafrokiem..
Mąż wchodzi do pokoju i mówi:
- Zadzwonił szef, że jedziemy dopiero jutro... co tu tak cicho? Włączę radio... - i zbliża się w kierunku wystającej gałki - sąsiad, niczego nieświadom, cały czas myśli, że chodzi tylko o zmianę pozycji...
Mąż łapie za gałkę i kręci z całej siły...
- AAAAAUUUUUUAAAAAUUUUAAAAJEEE!!! - drze się przez ścianę sąsiad.
- K**wa, znowu Niemen!!!

by Splifstar
Kolega wczasuje w Chorwacji. Bardzo mu się spodobało. Zwłaszcza pogoda. Będzie się ubiegał o status uchodźcy meteorologicznego...
Mikołajkowy prezent dla prawdziwego mężczyzny
19 625  
4   7  
Jutro Mikołajki! I jeżeli jesteś prawdziwym mężczyzną lub zamierzasz dać takiemu prezent, to nie używaj do jego zapakowania obrzydliwie słodziutkiego papieru. Użyj polecanego przez nas papieru dla prawdziwych mężczyzn! To się z pewnością spodoba obdarowanemu meżczyźnie a jeżeli sam da komuś tak zapakowany prezent, to od razu będzie jasne, że dający to prawdziwy mężczyzna! A oto wzory zaprojektowane dla prawdziwych mężczyzn, oczywiście przez prawdziwych mężczyzn:

Kliknij aby zobaczyć inne wzory!

ZOBACZ INNE WZORY PAPIERÓW DLA PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN!
Gdy nogi giętkie to język sztywnieje
23 913  
8   22  
Wejdź do Monster Galerii!Tak to już jest na tym świecie, że gdy po alkoholu dostajemy skrzydeł do czynów "wybitnych" to niestety mowa zaczyna nam szwankować. Wszyscy wtedy, bez wyjątków, podlegamy poniższym regułom:

Słowa, które są trudne do wypowiedzenia, gdy jesteś pijany/a:
- Bezsprzecznie.
- Innowacyjny.
- Przygotowawczy.
- Proletariacki.

Słowa, które są bardzo trudne do wypowiedzenia, gdy jesteś pijany/a:
- Konstytucjonalizm.
- Wszystkowiedzący.
- Rozszczepienie jaźni.
- Szczęśliwe zrządzenie losu.

Słowa, które są absolutnie niemożliwe do wypowiedzenia, gdy jesteś pijany/a:

Nazwa firmy to podstawa sukcesu!
77 553  
8   57  
Zobacz inne ciekawe szyldy i znaki!Wiadomą sprawą jest, by firma odniosła sukces, musi mieć coś, co wyróżni ją na tle konkurencji. Może to być asortyment, może to być cena lub atrakcyjne położenie. Niektórzy najwyraźniej jednak doszli do wniosku, że najtaniej i najprościej osiągnąć ten cel nadając firmie dziwaczną nazwę. A efekt takich działań możecie podziwiać poniżej:

"Zryw" - spółdzielnia inwalidów

"Ciałbud" - firma budowlana

"Kryzysek" - usługi budowlane

"Wandalex" - wózki widłowe

"Kant" - firma developerska, która oszukała kilkadziesiąt osób

"Skórwiel" - skóry z Wielunia
Obcy są wśród nas!
13 642  
1   7  
Wejdź do Monster Galerii!Czy oglądając telewizję, a w niej znane osoby, nie odnosisz wrażenia, że oni muszą być z innej planety? Ich wygląd, czasami nazwisko lub to co mówią sprawiają, iż doświadczony tropiciel obcych (a takich nie brakuje wśród wyznawców JM) jest w stanie zdemaskować każdego po jednym tylko spojrzeniu. Oto przykłady:

Jan Maria Rokita - tylko obcy mógł mieć problem z określeniem własnej tożsamości. Dlatego wybrał ten neutralny zestaw aby móc się dostosować do kazdej sytuacji kryzysowej.

Gabriel Janowski - i imię i uporczywe skakanie w celu uzyskania lepszego odbioru ze statku matki dowodzą jednoznacznie pochodzenia ww. pana

Waldemar Pawlak - wystarczy popatrzeć... on nie może być stąd, ale kamuflije się bardzo sprytnie udając dziecko autystyczne

Krzysztof Cugowski - naprawdę trzeba wyjaśniać?
Michael Jackson wczoraj, dzisiaj i naprawdę dzisiaj
67 072  
262   25  
Doświadczeni spece od poszukiwania osób zaginionych dzięki nowoczesnej technice są w stanie, na podstawie zdjęcia z dzieciństwa, stworzyć komputerową symulację teraźniejszego wyglądu zaginionego, wtedy dziecka, a dzisiaj dorosłego mężczyzny. I zrobili coś takiego... 

Oto Michael Jackson w dzieciństwie: 


A oto coś, co się nazywa Michael Jackson dzisiaj:A tak, wg amerykańskich naukowców powinien dzisiaj wyglądać naprawdę:
Szokujące opinie o miłości czyli co myślą nieletni III
21 039  
10   8  
Wejdź do Monster Galerii!Dziecko. Taki mały człowieczek. Niby to jeszcze za małe i niewinne by cokolwiek wiedzieć... Nic bardziej mylnego. Strzeż się i uważaj na swoje słowa. Te małe potworki wiedzą więcej niż Ci się zdaje!

Jak wybrać sobie żonę?
"Musisz znaleźć kogoś, kto lubi to samo co ty. Jeśli na przykład lubisz sport, to żona musi lubić to, że ty lubisz sport i powinna podawać Ci popcorn." (Andrzejek lat 10)

"Nie można sobie wybrać. To Bóg decyduje kogo się pozna i dopiero potem wiesz z kim utknęłaś." (Krysia lat 10)

Kiedy należy się pobrać?
"Najlepiej jak ma się 23 lata, wtedy zna się drugą osobę na wylot!" (Kamila lat 10)

"Żaden wiek nie jest dobry. Tylko głupki się pobierają!" (Fryderyk lat 6)

Po czym poznać, że dwójka ludzi jest małżeństwem?
Ona i On za kierownicą
27 160  
7   23  
Śpiewający mężczyzna to piosenkarz a śpiewająca kobieta to piosenkarka. Mężczyzna prowadzący samochód to kierowca, a kobieta prowadząca samochód? No jak? Czy to czegoś nie sugeruje? ;)

ON:
skupiony na jeździe, zachowuje odstęp. Ręka swobodnie spoczywa na kierownicy... to na wypadek, gdyby trzeba było wykonać jakiś gwałtowny manewr (a bo to mało wariatów po drogach jeździ?).


On widzi...

ONA:
Znani ludzie o wieku i urodzinach
17 196  
4   29  
Wejdź do galerii Wrednych E-kartek!Jeden z członków redakcji ma dzisiaj urodziny. Kiedyś ta uroczystość sprawiała mu dużo radości i nie mógł się jej doczekać, ostatnio jednak z coraz większym przerażeniem myślał o jej kolejnym nadejściu. W tym roku, aby po raz kolejny nie popaść w przygnębiający nastrój, postanowił poprawić humor, swój i bojowników, i wyszukał kilka pięknych sentencji o narodzinach, śmierci i życiu w ogóle. Zapraszam!

Dyplomata to jest taki człowiek, który zawsze pamięta o urodzinach kobiety, ale nigdy nie pamięta jej wieku.
/Robert Frost/

Żaden ogień, żadeń wiatr, żadne narodziny ani żadna śmierć nie są w stanie wymazać naszych dobrych uczynków.
/Budda/

Narodziny i śmierć są dwoma, niezwykle szlachetnymi wyrazami odwagi.
/Kahlil Gibran/
Auto-Audiotele Joe Monstera!
30 448  
160   57  
Pytanie jest, jak to w Audiotele, bardzo proste:
Kierowca jadący wartburgiem z przyczepką jest:

A) pijany
B) Anglikiem
C) kamikadze
D) Bojownikiem Joe Monstera
[tak obstawiamy w redakcji ;)]
E) w samochodzie nie ma kierowcy

Zobacz inne zdjęcia z tego rajdu! ;)

Kliknij na powyższe zdjęcie albo tutaj by zobaczyć 5 kolejnych ujęć z tego niecodziennego pokonywania ronda!

UWAGA! SAMI NIE PRÓBUJCIE TAK JEŹDZIĆ!

A prawidłowe odpowiedzi wpisujcie w komentarzach! Nagrodą będzie, jeżeli tylko znajdziemy tego kierowcę, przejażdżka na przyczepce tego wartburga po centrum Gdańska w godzinach szczytu! Dodatkową atrakcją bedzie wsiadanie do tej przyczepki "w biegu" tak żeby kierowca was nie zauważył. To jest jedna z tych rzeczy, których nie kupicie przy pomocy karty VISA więc naprawdę warto! ;) 
Autentyki wesołe jak Prezes NFZ po wypłacie
18 270  
4   16  
Lekarze protestują. Pielęgniarki protestują. Technicy rentgenowscy protestują. My też protestujemy!!!! Żądamy podwyżek czegokolwiek i godziwych warunków do zabawnych historii z życia służby zdrowia.

Prokopij opowiada o koledze, co się chyba w czepku urodził...

Jego żona była już po terminie porodu chyba trzeci dzień, więc gość chodził zakręcony, zdenerwowany i "lekko" spięty. Nagle telefon: "Zaczyna się!!!" Więc on wrotki z pracy i wali na łeb na szyję do szpitala. Pięć minut szuka porodówki, wbiega, a tam piguła:
- Trzeba strój ochronny założyć, automat na korytarzu.
Koleś leci na korytarz, automat stoi, ale trzeba tam 5zł wrzucić, a on bez drobnych, więc kolejne 5 minut szuka miejsca żeby rozmienić. W końcu udało się! Z automatu wypada kulka, otwiera ją, wkłada fartuch i czepek, a przez głowę przelatuje mu myśl "na cholerę są tu dwa czepki??".
Ale że sytuacja była napięta długo się nad tym nie zastanawiał tylko pobiegł do żony. Dopiero już jako szczęśliwy tato dowiedział się, że w zestawie jest fartuch i dwa ochraniacze na buty...

Quco z kolei sam nie rodził, ale za to wie, jak rodził niejaki Grzelak:
Moskaliki - odsłona pierwsza
11 247  
0   12  

Po raz kolejny  nasi bojownicy postanowili udowodnić, że są jednostkami zdolnymi i świetne teksty pisać potrafią. Tym razem przyszło zmierzyć im się z moskalikami. Zabawa była przednia, a co z tego wyszło, oceńcie sami.

Na początek kilka moskalików o najbardziej  klasycznej budowie:

Kto mi powie, że Czeczeni,
to są ludzie słabej wiary,
temu się facjatę zmieni,
pod kościołem świętej Klary.

Kto by rzekł, że Holenderki
urodziwsze są od krowy
kopa wnet dostanie w nerki
w świętych murach Częstochowy.

Kto rzekł, że Amerykanie
nie kochają żarcia w barach
temu zaraz spuszczę lanie
na szczycie góry Ararat.

Kto powiedział, że Anglicy
flegmatycznej są natury
temu palnę w twarz z krócicy
u stóp samej Jasnej Góry.

I jak, podobają się? No to macie jeszcze kilka - w większym stopniu łamiące reguły gatunku:
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - C.V.
64 054  
159   9  
Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Obrazkowa definicja tego hasła zaciekawi zapewne większość kobiet, przedstawia bowiem jak ważne jest C.V. w trakcie starań o pracę. Poznając obrazkową definicję tego hasła wszystkie panie będą wiedziały co jest najważniejsze w składanej do przyszłego pracodawcy aplikacji oraz co to znaczy: "mieć dobre C.V.".
 
A dzisiaj...

Definicja słowa, a raczej skrótu: "C.V."
Wędkowanie jest lepsze od seksu!
29 057  
8   8  
Wejdź do Monster Galerii!Uważasz, że to nieprawda? Mamy kilka niezbitych argumentów, które przekonają Cię, że się mylisz...

 • Nie musisz nigdzie chować swoich magazynów wędkarskich.

   
 • Nie ma niczego złego w zapłaceniu profesjonaliście, by połowił z Tobą od czasu do czasu.

   
 • Twój partner od wędkowania nie jest zazdrosny o ludzi, z którymi kiedyś wędkowałeś.

   
 • To najzupełniej przyzwoite, że łowisz ryby z całkowicie obcym człowiekiem.

   
 • Kiedy widzisz naprawdę dobrego wędkarza, nie musisz czuć się winny wyobrażając sobie was obu wędkujących razem w łodzi.
Europejskie standardy w urzędach!
12 499  
0   4  
Wejdź do Monster Galerii!Wiesz jak to jest kiedy chce się załatwić cokolwiek w takim na przykład miejskim wydziale komunikacji, prawda? Nie jest to rzecz lekka, łatwa i przyjemna. Ale wchodzimy do Europy więc i standardy się zmieniają. Tylko Joe Monster pierwszy dotarł do tego szokującego i tajnego zarazem zarządzenia MSW. Pozostawiamy je bez komentarza...

Warszawa, 01 grudzień 2003

Zarządzenie Wewnętrzne
dot. organizacji pracy we wszystkich urzędach
na rok 2004.

W celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi petentów zarządzam co następuje:

A. w sprawie podniesienia zaufania do urzędu

1. redukcja kosztów - należy trzymać się zasady "im więcej petentów na jednego urzędnika, tym lepiej"

2. promowanie dobrego wizerunku - znaczna część wpływów winna być wydatkowana w celu poprawy wyglądu urzędu oraz wyposażenia biur urzędników wyższego szczebla.

3. dbałość o kondycję finansową - należy podnieść opłaty tak, aby odpowiadały nowym, lepszym standardom obsługi petentów.
Zostań kanarem warszawskiego metra!
43 681  
203   39  
Tylko na JM masz jedyną niepowtarzalną okazję sprawdzić czy jesteś w stanie zdać egzamin praktyczny na kanara w warszawskim metrze. Przez ten egzamin muszą przejść wszyscy, którzy chcą pracowac w tym zawodzie. Poziom jego trudności w skali od 1 do 10 określany jest jako 11. Jeżeli nie zaliczysz tego testu, nie załamuj się! Spośród kandydatów na kanarów jedynie 15% zalicza ten egzamin. Po prostu sprawdź się!

A zadanie jest następujące:
- po kliknięciu na "czytaj dalej" zobaczysz zdjęcie wnętrza wagonu metra wypełnionego pasażerami, jeden spośród nich jedzie "na gapę". Twoim zadaniem jest wskazać w ciągu 10 sekund pasażera, który wg ciebie nie posiada przy sobie ważnego biletu na przejazd.
Życzymy powodzenia!  
Komputer czyli to coś z takim czymś wg użytkownika
14 350  
3   8  
Wejdź do Monster Galerii!W każdej firmie pracuje kilku specjalistów od sprzętu. Ci biedni ludzie codziennie dostają setki telefonów z prośbą o pomoc. Gdyby posłuchać tych rozmów to można odkryć, że komputer jest jednak zbudowany inaczej niż nam się pierwotnie zdawało. Oto zupełnie nowa budowa komputera...

Monitor składa się z:

 • Przycisku ON/OFF
 • P*****lonego wygaszacza włączającego się co 5 minut
 • Plam na monitorze

  Myszka składa się z:

 • Tego g*wna z klawiszami
 • Za krótkiego kabla
 • Cholernej, śliskiej podkładki

  Drukarka składa się z:

 • Z archiwów JM


  Kącik zabijania czasu
  Login
  Najnowsze pliki z Szaffy
  Krótkie dżołki
  Kolega wczasuje w Chorwacji. Bardzo mu się spodobało. Zwłaszcza pogoda. Będzie się ubiegał o status uchodźcy meteorologicznego...
  * * *
  Małżeństwo głuchoniemych przeżyło 25 lat cichych dni.
  * * *
  Żydowska matka do syna:
  - Idź, żeń się, no idź, zrób ze swojej matki sierotę!
  * * *
  Jeżeli na twojej drodze pojawia się twoja była, to znaczy, że Bóg sprawdza, czy nadal jesteś tak głupi.
  * * *
  W rodzinie fotografów rodzi się kilkoro dzieci, a następnie wybiera się tego, który wyszedł najlepiej.
  * * *
  więcej »
  dodaj kawałek »
  Zakazane strony